Otváracie hodiny

Kancelária  0908 177667

Ponuka práce

Na sezónu 2018 - 2019 hľadáme: Inštruktorov lyžovania a snowboardingu, Detský animátor, Maskota...

DODO vláčík – NOVÝ snežný skúter !

NOVINKA SEZÓNY !!! Jeden z najväčších snežných skútrov na svete bude ťahať za sebou DODO vláčik.

Túto sezónu opäť novinka!
My ako najväčšia slovenská lyžiarska škola stále pripravujeme nejaké zmeny a nové nápady, tento rok zavádzame novinku v podobe "sezónnej prenosnej permanentky" na lyžiarsku výučbu.

Na predaj

Na predaj skuter Artic Cat 660

Patty Ski Minizoo

NOVINKA SEZÓNY !!!!
Jediná lyžiarska škola na Slovensku, v ktorej uvidíte živé zvieratká priamo na svahu. Neveríte?

Lyžiarske kurzy MŠ 2018 - 19

DOPOLUDŇAJŠÍ / POPOLUDŇAJŠÍ KURZ lyžovania/ snowboardingu MŠ
5-denný lyžiarsky kurz (po-pia) pre deti od 4. rokov

Strelniky - na predaj ski resort

Strelniky - predaj penziónu, koliby a vleky.

Večerná lyžiarska škola

Patty Ski lyžiarska škola opäť prichádza s novinkou už v tejto sezóne! Naučte sa lyžovať alebo snowboardovať aj vo večerných hodinách!

Brumíková lyžiarska akadémia

Čo je to Brumíková lyžiarska akadémia? Je to sieť lyžiarskych škôl, ktoré sa zapojili do projektu BeBe Brumík.

Relax Adrenalin Fun

Kompletná ponuka aktivít na Donovaloch

Online hry

Donovalkovo hlavné mesto detí

Funpark Donovaly

Ak sa chystáte na zimnú dovolenku alebo aspoň tráviť víkend so svojimi ratolesťami, určite navštívte náš najväčší FUN PARK na Slovensku, ktorý otvárame už v decembri, nielen pre deti, ktoré sa chcú naučiť lyžovať, ale aj pre tie, ktoré už lyžovať vedia a chcú sa len zabaviť. Jedine v tomto úžasnom FUN PARKU je plno možností zábavy, hier a súťaží.

Montana Ski service

Servisné stroje švajčiarskej značky MONTANA. Tieto stroje patria k svetovej špičke svojho druhu a samotná značka je garanciou kvality. Vďaka tomu naši školení profesionálni pracovníci vedia našim klientom zabezpečiť najkvalitnejší servis lyžiarskeho a snowboardového výstroja

Zásady ochrany osobných údajov

V TOMTO DOKUMENTE NÁJDETE ZÁKLADNÉ PRINCÍPY OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV A PREHLAD O SPRACOVÁVANÝCH ÚDAJOV NAŠICH ZÁKAZNIKOV / POTENCIÁLNÍCH ZÁKAZNÍKOV.