DONOVALY – na predaj

CHATA 8+4 osoby

Prízemie» Veľká obývačka, s TV-SAT, plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, kozub.
1. poschodie» 3 x spálňa s kúpeľňou a WC.
Centrálne kúrenie, veľmi tiché prostredie, malé jazierko vedľa domu + malý horský potôčik.
Malý apartmán
Prízemie » Obývačka, posteľ pre 2 osoby, malá kuchyňa, kúpeľňa, WC, rádio.
1. poschodie » 2 bunky – 4 osoby (neoddelené, vhodné pre rodiny).
K dispozícii je Vám tu jeden menší 4-lôžkový apartmán ako aj väčší apartmán s kapacitou 8 až 9 lôžok. Menší apartmán disponuje obývacou miestnosťou s televízorom, pohodlným posedením a dvomi lôžkami ako aj kompletne zariadenou kuchyňou s jedálenskou časťou, vlastnou kúpeľňou s toaletou a útulnou vyvýšenou dvojlôžkovou spálňou, umiestnenou na poschodí ubytovania. Vo veľkom apartmáne môžu hostia využívať veľkú spoločenskú miestnosť s keramickou pecou, televízorom, spoločenskými hrami a CD/DVD prehrávačom. Nechýba tu ani plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením a kúpeľňa s toaletou.

Na poschodí apartmánu sa nachádza jeho spálňová časť s tromi spálňami, jednou dvojlôžkovou izbou a dvomi trojlôžkovými izbami (v jednej izbe je možnosť využitia prístelky). Pre zabezpečenie komfortu hostí je pri týchto spálňach umiestnená taktiež druhá kúpeľňa s toaletou. Súčasťou rekreačného domu je aj ďalšia oddychová miestnosť s vnútorným krbom a posedením.

Pozemok 500m2

CENA: 420.000 EUR