Večerná lyžiarska škola - pre krajší zážitok z lyžovania

Novinka Patty Ski lyžiarskej školy!

Patty Ski lyžiarska škola opäť prichádza s novinkou už v tejto sezóne! Naučte sa lyžovať alebo snowboardovať aj vo večerných hodinách! Rezervujte si lyžiarske alebo snowboardové lekcie s našimi profesionálnymi inštruktormi na osvetlených zjazdovkách na večernom lyžovaní! Večerná lyžiarska škola – od 16,30-21,00. Je známe, že po tme ide lyžovanie omnoho lepšie aj tým úplným začiatočníkom.
Majú pocit, že ich večer pri výučbe vidí menej ľudí, vďaka čomu sú oveľa smelší.
Ďalšou výhodou je, že na večernom lyžovaní sa na svahu sústreďuje viac dobrých lyžiarov, od ktorých majú možnosť sa naučiť veľa dobrých prvkov.

Tma však niekedy prináša aj nebezpečné situácie, preto je nevyhnutné nosiť prilbu. Odporúčame aj viacero reflexných prvkov, aby boli viditeľnejší.
V prípade detí sú tieto prvky omnoho dôležitejšie, nakoľko sú menší a tým ich ostatní lyžiari neskôr zbadajú.
Pred začiatkom výučby deti dobre oblečte, pretože večer je o pár stupňov menej ako cez deň.
Po dodržaní všetkých rád garantujeme nezabudnuteľný zážitok z večernej lyžovačky!
Tak poďme do toho!

CENY                       ONLINE REZERVÁCIA