Akcie a novinky

Sezónna prenosná permanentka lyžiarskej školy

 Tento rok zavádzame novinku v podobe "sezónnej prenosnej permanentky" na lyžiarsku výučbu. VIAC

Aktivity

Kompletná ponuka aktivít na Donovaloch. VIAC

Napísali o nás

Dakujeme uzasnym instruktorom, ze u nasich drobcov vybudovali velmi pozitivny vztah k lyzovaniu. O rok sme tam zas ako na konigrin. Obzvlast velka vdaka instruktorom Philipovi, Filipovi, Nike, Jancimu a hlavne Stanleymu. Vdaka Vam :)
 

Už toto leto - Donovalkovo mestečko a minifarma
Patty Ski Funpark
Patty Ski Donovaly
Funpark
Patty Ski Funpark a Zahradište
PATTY bistro
FAMILY apartments
Booking.com

Kalendár akcií na FACEBOOK

PROGRAM VIANOČNÉ SVIATKY 2017/18


28.12.   Spievame v rytme ZOO

 
12:00 OTVÁRAME novú ZOO s DODO, LULU a BRUMÍKOM !!!
Konečne sme sa dočkali! Zimné bláznovstvá sa začínajú u nás nielen na snehu. Pozývame vás na slávnostné otvorenie nášho FUNPARK-u.
O zábavu a skvelý program sa postarajú naši animátori.
Detskú ZOO otvoria naši maskoti zajac DODO, veverička LULU a medvedík Brumík.
12:45 TOMBOLA
 

29.12.   Tanečná horúca zima

 

12:00 HORÚCA KRV našich ANIMÁTORIEK v rytme SALSA, HIP-HOP, DISCO !!!
Práve sme odštartovali tanečnú zimu. Len na Donovaloch sa môžete naladiť na tie najhorúcejšie tanečné kreácie. Sprevádzať vás budú naše animátorky a budeme radi ak sa pridáte aj vy. Na svoje si prídu všetci fajnšmekri a vyznávači rôznych tanečných štýlov. Všetkých vás čakáme na svahu v pondelok. Nenechajte vychladnúť horúcu krv vo vašich žilách !!!
 
12:45 TOMBOLA
 

 30.12.   Zimné FUN-GAMES

12:00 ZÍSKAJTE titul ŠAMPIÓNA, štartujeme OLYMPIJSKÉ DISCIPLÍNY pre všetkých !!!

Adrenelínové šialenstvo začína, čakajú na vás nadupané „Zimné FUN-GAMES“. Nenechajte si ujsť olympijské súťaže, počas ktorých sa budete cítiť ako slávni lyžiari, sánkari či biatlonisti. Každý si vo FUNPARKU príde na svoje. Príďte zabojovať o titul Šampióna Zimných FUN-GAMES.
 
12:45 TOMBOLA

 

  31.12 Rozlúčka so starým rokom 2017
 
12:00 UŽITE SI DEŇ plný ZÁBAVY S nekončiacou ZÁBAVOU PRIAMO NA SVAHU !!!
Užite si Silvester tým najlepším možným spôsobom! Nekončiaca zábava priamo na svahu vás správne navnadí na posledné okamihy v tomto roku. Aj dnes vám krv rozprúdi množstvo súťaží a naši maskoti. Deň plný zábavy, obohatíme tombolou. Ešte pred zotmním si spoločne zaželáme lepšie príležitosti a pikantnejšie zážitky do nového roka.
 
12:45 TOMBOLA
 

 01.01.   Šťastný nový rok – do FUNPARKU skok

12: 00 ODPÁLIME NOVÝ ROK tak, AKO EŠTE nikdy PREDTÝM !!!

A je to tu! To najlepšie ostáva a naši maskoti DODO, LULU a Brumík, sú tu so skvelou porciou hier, tančekov a zábavy. Zažite s nami novoročný ohňostroj a pripite si s nami na úspešný nový rok.
 
12:45 TOMBOLA
 

02.01.   Preteky na šmýkadlách

12:00 SÁNKY, LOPÁRE, AUTÍČKA, SÁČKY A ČOKOĽVEK, čo sa šmýka !!!
Haló haló! Že ste sa túto zimu ešte nešmykli? Čakáme práve na vás. Berte sánky, lopáre, autíčka, sáčky a čokoľvek, čo sa šmýka! Dnes sa medze nekladú vašej kreativite ani veku. Takže pripravte sa, ale hlavne svoje zadky a poďme spolu s vetrom o preteky.
Vyskúšajte si svoje schopnosti na nenáročnej FUN PARK trati !
 
12:45 TOMBOLA

 

03.01.   Winter secretfashion show

 

12:00 ČERVENÝ KOBEREC JE PRIPRAVENÝ - ukážte sa aj vy !!!
Módnej fantázii sa dnešný deň medze nekladú. Červený koberec je pripravený, stačí sa prejsť a vyhrať zaujímavú odmenu. Vytiahnite svoje najvychytenejšie zimné outfity – retro platené svetre od mamy, namakané čiapky s farebnými brmbolcami, vlastnoručne uštrikované rukavice…
 
12:45 TOMBOLA
 

 04.01.  Čo skrýva FUNPARK

 12:00 KTO HĽADÁ NÁJDE. Začnime čítať indicie !!!

Aby sme boli aj trochu tajomní, máme tu pre vás záhadu. Vyskúšame si nielen vašu kondičku, ale aj hlavičku. Takže pohľadajte svoju príručku mladých svišťov, či skautské poznámky a v nedeľu rozlúskneme tajomstvo FUN Parku. Nezabudnite!!! Každá záhada má riešenie.
 
12:45 TOMBOLA

 

 05.01.   Zahrajme sa s Brumíkom

12:00 ZÁBAVA, TY A BRUMÍK, to je ďalší skvelý deň vo FUN PARKU !!!
Kto povedal, že medvede v zime spia? Brumík sa dnes chce s vami hrať. Vyskúšame si váľanie sudov, možno v nich bude aj niečo sladké, chytíme zlatu rybku, ktorá vám určite splní želanie, a viac až v utorok .... A že sa hrajú len deti? Kto to povedal? Sú prázdniny a preto máte naše povolenie stať sa deťmi všetci na dnešný celý deň. Podotkneme, že účasť veľkých detí je za 100 bodov.
Nezabudni, tešíme sa na teba!
 
12:45 TOMBOLA

 

 06.01.   Trojkráľovský pretek

12:00 ZAŽITE ŠPORTOVÝ DEŇ a ZMERAJTE SI SVOJE SILY s ďalšími súťažiacimi !!!
Vianoce sú za nami, Silvester i Nový rok oslávený. Nastal čas opäť popracovať na svojej kondičke. Pre všetkých športu chtivých sme pripravili zimný Trojkráľový pretek. Sily si zmerajú muži, ženy i deti.
Počas Troch kráľov zažijete to pravé športové napätie.

12.45  KRÁĽOVSKÁ TOMBOLA


Január 2018

 

7.1. Zahrajme sa s Brumíkom

12:00 Brumíkove dobrodružstvá vo FUNPARKU pokračujú!

S Brumíkom je každý deň jedinečný. O hry plné zábavy a dobrodružstva s ním nikdy nie je núdza. Pribaľte k sebe ocka, mamku, aby ste vládali so sebou odniesť všetky ceny, ktoré v súťažiach povyhrávate.
Priveďte i brata či sestričku, náš skvelý animačný tím sa vás už všetkých nevie dočkať!
12:45 TOMBOLA


13.1. Snežné sochy zimného kráľovstva

12:00 Príďte si aj vy vyrobiť vlastnú snehovú sochu v našom zimnom kráľovstve

Snehový kráľovský trón je už pripravený. Dnes naň zasadne mladý rytier či odvážna deva. Musia však zvládnuť ťažké útrapy zimy. Nekonečnú slávu získa ten, čo vyseká z okov chladu vlastnú snežnú sochu. Chýr o jej jedinečnosti sa roznesie po všetkých chotároch zimného kráľovstva na Donovaloch. – Počujte však dobrú radu: poriadne sa oblečte, náhradné rukavice hoďte do batoha a utekajte k nám. Čaká vás rozprávkový deň so snehovými sochami.
12:45 TOMBOLA

 20.1. Lámeme rekordy s Dodo a Lulu

12:00 Do Donovalskej knihy zimných rekordov dnes pridáme ďalší list

Otvárame novú knihu zimných rekordov! Ukážte, čo vo vás je. Tri netradičné zimné súťaže doplníme jednou freestylovou. – Ste pripravení? My sme. Čím nás ohúrite? Zapíšte sa nezmazateľne do dejín Donovál. Čakáme na vás!

12:45 TOMBOLA

 

 

 27.1. Horiace zjazdovky

12:00 Sane, hrnce, lopáre či lopaty – čím viac crazy, tým viac bude zábavy

Dnes povymetáme zjazdovky na tých najvtipnejších náčiniach. Berte mamin kastról na šalát, ocovu lopatu z garáže, poslednou nádejou bude igelitka. Pod tlakom našej rýchlosti dnes budú horieť zjazdovky. Ujo vlekár len s úsmevom nechápavo krúti hlavou. Vaša rozosmiata tvár vyšibaná snehovým kúpeľom však prezrádza, že si to skvelo užívate. Pripraviť sa, pozor, štart – bláznovstvá mám strašne rád!

12:45 TOMBOLA

Február 2017

Patty Ski Funpark karneval

3.2. Fašiangový karneval

12:00 Príďte si užiť festival masiek a zábavy

Strašidlá, bosorky, strigôni a iné príšery sa zbehnú pred lyžiarskou školou. Dnešný deň bude mať nádych magickosti. Zažijete, čo ste ešte nezažili, zahráte sa hry, aké ste ešte nehrali.Rozohreje vás detské mini disco so všetkými postavičkami. Nebudú chýbať naši maskoti DODO, LULU a určite sa rád pridá aj náš Brumík. Každá vlastná maska, ktorú si sami prinesiete, bude osobitne odmenená. Show sa môže začať!

12:45 TOMBOLA


 10.2. Valentín fashiontour

12:00 Vstup na pódium dnes predovšetkým vo farbách valentínskej červenej

Retro pletené svetre od mamy, namakané čiapky s pestrofarebnými brmbolcami i vlastnoručne uštrikované rukavice sme tu už mali. Teraz prišiel čas zladiť sa s farbou nášho koberca do odtieňov valentínskej červenej. Vstup zakázaný má dnes módna polícia, ukážte vaše skryté dizajnérske nápady a vyhrajte skvelé ceny.

12:45 TOMBOLA

 


17.2. PATTY SKI Talent show

12:00 Nabite si foťáky, pripravte kamery, dnes to tu bude prekypovať talentami

Máte to v sebe, len to ešte netušíte. Dnes prebudíme vaše talenty. Maľujeme, staviame, športujeme, tancujeme – každý ukáže to, v čom je najlepší. Máte niečo, z čoho nám padne sánka? Príďte k nám ukázať svoj talent a my vás za to štedro odmeníme.

12:45 TOMBOLA

 

  

24.2 Lámanie rekordov s DODO a LULU

(12:00- 13:00)
12 :45 Tombola
                  3.3. Po stopách Yettiho

12:00 Obrázky zvláštnych stôp neznámeho tvora dnes ako blesk z jasného neba presvišťali všetkými médiami

Bol to Yeti? Neviem to ja, nevieš to ty. Vydajte sa dnes s nami po stopách snežného muža, zažite kopec zábavy pri stavaní zimného brlohu, zatancujte si s nami snežný tanček. Spolu nám určite nebude zima. Posledný deň februára patrí Yettiho dobrodružstvám!

12:45 TOMBOLA

;
  
 

Marec 2017

 

 4.3. Lámanie rekordov s DODO a LULU

(12:00- 13:00)
12 :45 Tombola
 

 11.3. Brumikove šibalstvá

(12:00- 13:00)
12:45 Tombola