Akcie a novinky

Sezónna prenosná permanentka lyžiarskej školy

 Tento rok zavádzame novinku v podobe "sezónnej prenosnej permanentky" na lyžiarsku výučbu. VIAC

Aktivity

Kompletná ponuka aktivít na Donovaloch. VIAC

Napísali o nás

Dakujeme uzasnym instruktorom, ze u nasich drobcov vybudovali velmi pozitivny vztah k lyzovaniu. O rok sme tam zas ako na konigrin. Obzvlast velka vdaka instruktorom Philipovi, Filipovi, Nike, Jancimu a hlavne Stanleymu. Vdaka Vam :)
 

Už toto leto - Donovalkovo mestečko a minifarma
Patty Ski Funpark
Patty Ski Donovaly
Funpark
Patty Ski Funpark a Zahradište
PATTY bistro
FAMILY apartments
Booking.com

Kalendár akcií na FACEBOOK

Január 2018

 

7.1. Zahrajme sa s Brumíkom

12:00 Brumíkove dobrodružstvá vo FUNPARKU pokračujú!

S Brumíkom je každý deň jedinečný. O hry plné zábavy a dobrodružstva s ním nikdy nie je núdza. Pribaľte k sebe ocka, mamku, aby ste vládali so sebou odniesť všetky ceny, ktoré v súťažiach povyhrávate.
Priveďte i brata či sestričku, náš skvelý animačný tím sa vás už všetkých nevie dočkať!
12:45 TOMBOLA


13.1. Snežné sochy zimného kráľovstva

12:00 Príďte si aj vy vyrobiť vlastnú snehovú sochu v našom zimnom kráľovstve

Snehový kráľovský trón je už pripravený. Dnes naň zasadne mladý rytier či odvážna deva. Musia však zvládnuť ťažké útrapy zimy. Nekonečnú slávu získa ten, čo vyseká z okov chladu vlastnú snežnú sochu. Chýr o jej jedinečnosti sa roznesie po všetkých chotároch zimného kráľovstva na Donovaloch. – Počujte však dobrú radu: poriadne sa oblečte, náhradné rukavice hoďte do batoha a utekajte k nám. Čaká vás rozprávkový deň so snehovými sochami.
12:45 TOMBOLA

 20.1. Lámeme rekordy s Dodo a Lulu

12:00 Do Donovalskej knihy zimných rekordov dnes pridáme ďalší list

Otvárame novú knihu zimných rekordov! Ukážte, čo vo vás je. Tri netradičné zimné súťaže doplníme jednou freestylovou. – Ste pripravení? My sme. Čím nás ohúrite? Zapíšte sa nezmazateľne do dejín Donovál. Čakáme na vás!

12:45 TOMBOLA

 

 

 27.1. Horiace zjazdovky

12:00 Sane, hrnce, lopáre či lopaty – čím viac crazy, tým viac bude zábavy

Dnes povymetáme zjazdovky na tých najvtipnejších náčiniach. Berte mamin kastról na šalát, ocovu lopatu z garáže, poslednou nádejou bude igelitka. Pod tlakom našej rýchlosti dnes budú horieť zjazdovky. Ujo vlekár len s úsmevom nechápavo krúti hlavou. Vaša rozosmiata tvár vyšibaná snehovým kúpeľom však prezrádza, že si to skvelo užívate. Pripraviť sa, pozor, štart – bláznovstvá mám strašne rád!

12:45 TOMBOLA

Február 2017

Patty Ski Funpark karneval

3.2. Fašiangový karneval

12:00 Príďte si užiť festival masiek a zábavy

Strašidlá, bosorky, strigôni a iné príšery sa zbehnú pred lyžiarskou školou. Dnešný deň bude mať nádych magickosti. Zažijete, čo ste ešte nezažili, zahráte sa hry, aké ste ešte nehrali.Rozohreje vás detské mini disco so všetkými postavičkami. Nebudú chýbať naši maskoti DODO, LULU a určite sa rád pridá aj náš Brumík. Každá vlastná maska, ktorú si sami prinesiete, bude osobitne odmenená. Show sa môže začať!

12:45 TOMBOLA


 10.2. Valentín fashiontour

12:00 Vstup na pódium dnes predovšetkým vo farbách valentínskej červenej

Retro pletené svetre od mamy, namakané čiapky s pestrofarebnými brmbolcami i vlastnoručne uštrikované rukavice sme tu už mali. Teraz prišiel čas zladiť sa s farbou nášho koberca do odtieňov valentínskej červenej. Vstup zakázaný má dnes módna polícia, ukážte vaše skryté dizajnérske nápady a vyhrajte skvelé ceny.

12:45 TOMBOLA

 


17.2. PATTY SKI Talent show

12:00 Nabite si foťáky, pripravte kamery, dnes to tu bude prekypovať talentami

Máte to v sebe, len to ešte netušíte. Dnes prebudíme vaše talenty. Maľujeme, staviame, športujeme, tancujeme – každý ukáže to, v čom je najlepší. Máte niečo, z čoho nám padne sánka? Príďte k nám ukázať svoj talent a my vás za to štedro odmeníme.

12:45 TOMBOLA

 

                  24.2. Po stopách Yettiho

12:00 Obrázky zvláštnych stôp neznámeho tvora dnes ako blesk z jasného neba presvišťali všetkými médiami

Bol to Yeti? Neviem to ja, nevieš to ty. Vydajte sa dnes s nami po stopách snežného muža, zažite kopec zábavy pri stavaní zimného brlohu, zatancujte si s nami snežný tanček. Spolu nám určite nebude zima. Posledný deň februára patrí Yettiho dobrodružstvám!

12:45 TOMBOLA

;