Akcie a novinky

Sezónna prenosná permanentka lyžiarskej školy

 Tento rok zavádzame novinku v podobe "sezónnej prenosnej permanentky" na lyžiarsku výučbu. VIAC

Aktivity

Kompletná ponuka aktivít na Donovaloch. VIAC

Napísali o nás

Dakujeme uzasnym instruktorom, ze u nasich drobcov vybudovali velmi pozitivny vztah k lyzovaniu. O rok sme tam zas ako na konigrin. Obzvlast velka vdaka instruktorom Philipovi, Filipovi, Nike, Jancimu a hlavne Stanleymu. Vdaka Vam :)
 

Už toto leto - Donovalkovo mestečko a minifarma
Patty Ski Funpark
Patty Ski Donovaly
Funpark
Patty Ski Funpark a Zahradište
PATTY bistro
FAMILY apartments
Booking.com

Brumíková lyžiarska škola

Chystáte sa s Vašimi ratolesťami túto zimu lyžovať a necítite sa na to, aby ste ich to sami naučili?

V tom prípade neváhajte a príďte radšej k nám a zapíšte ich do Brumíkovej lyžiarskej školy.


Čo je to Brumíkova lyžiarska akadémia?  

 

Je to sieť lyžiarskych škôl, ktoré sa zapojili do projektu BeBe Brumík. Akadémia pozostáva zo 6 lyžiarskych škôl v Čechách a 1 lyžiarskej školy na Slovensku. A tá je práve u nás, na Donovaloch!


Brumíkova lyžiarska akadémia poskytuje rovnaký spôsob výuky vo všetkých Brumíkových lyžiarskych školách so zameraním na detské lyžovanie. Výuka je obohatená zábavným animačným programom, ktorý ju spestrí a zabezpečí deťom dokonalé potešenie. Už k obľúbeným postavičkám zajacovi Dodovi a veveričke Lulu pribudne niekto, koho pozná každé dieťa.

Pýtate sa kto je to? No predsa medvedík Brumík!  
 
 „Deti, príďte medzi nás, bude zábava!“

Niektorí z rodičov patria medzi dobrých lyžiarov, iní sú s hodnotením svojich lyžiarskych znalostí opatrnejší. Preto zveriť svoje deti do rúk skúsených inštruktorov je z pohľadu rodičov – nelyžiarov správny krok. Výuka, ale nie je len o znalosti lyžovať, ale aj o osobnom prístupe inštruktorov k deťom.


 

Všetkým rodičom, či už lyžiarom, alebo nelyžiarom istotne pomôže Brumíkova lyžiarska akadémia, ktorej výuka sa zameriava jednak na lyžiarske znalosti, ale dôraz kladie hlavne na individuálny prístup práve k deťom. Všetci inštruktori, ktorí sa budú deťom venovať, učia podľa novej metodiky Asociácie profesionálnych učiteľov lyžovania (APUL), so zameraním na detské lyžovanie. Jedná sa o odbornú metodiku, zdôrazňujúcu výuku s ohľadom na psychomotorický vývoj dieťaťa.

Brumíkova lyžiarska akadémia začína od Vianočných sviatkov a bude prebiehať počas celej zimnej sezóny. Je vhodná pre deti vo veku 3 – 8 rokov.

Jedná sa o 1-dňovú, víkendovú a 5-dňovú výuku, s časovým vymedzením 2x 2 hodiny. Výuka začína rozcvičkou s Brumíkom, zahriatím a samotnými cvičeniami.

Medzi lekcie sa vsúvajú i hry. Na konci výuky sa príde pozrieť medvedík Brumík, čo sa deti naučili.

Výuka je rozdelená do 5 blokov, podľa znalosti lyžovania. Bloky začínajú od tých najjednoduchších cvičení s medvedíkom, mačičkou, psíkom, hadom a končia zajacom. Zámerom je, aby sa dieťa, ktoré prejde všetkými blokmi zvieratiek, naučilo lyžovať od úplných začiatkov, cez pluhové až po paralelné oblúky.

Nebojte sa, že by sa deti v Brumíkovej lyžiarskej škole nudili. V areáli lyžiarskej škôlky zažijú množstvo zábavy. Detská trať bude vyznačená farebnými tyčami s rôznymi rozprávkovými bytosťami, mostami, bránami, kuželami, hríbikmi a inými pomôckami. Každé dieťa dostane Brumíkovu vestičku so svojou menovkou.

 

Na konci výuky deti budú odmenené diplomom a prekvapením.

Všetkých Vás pozýva zajac DODO, veverička LULU a medvedík BRUMÍK!


 


 Patty Ski Funpark  PATTY SKI Funpark Donovaly
 Patty Ski Funpark Donovaly  Patty Ski Funpark Donovaly
 Patty Ski Funpark Donovaly  Patty Ski Funpark Donovaly
 DODO and LULU show  Patty Ski Brumikova akademia Donovaly