Sunkid pásy
Maskot festivál
Večerná sánkovačka

Brumíková lyžiarska škola

Chystáte sa s Vašimi ratolesťami túto zimu lyžovať a necítite sa na to, aby ste ich to sami naučili?

V tom prípade neváhajte a príďte radšej k nám a zapíšte ich do Brumíkovej lyžiarskej školy.

Čo je to Brumíkova lyžiarska akadémia?

Je to sieť lyžiarskych škôl, ktoré sa zapojili do projektu BeBe Brumík. Akadémia pozostáva zo 6 lyžiarskych škôl v Čechách a 1 lyžiarskej školy na Slovensku. A tá je práve u nás, na Donovaloch!

Brumíkova lyžiarska akadémia poskytuje rovnaký spôsob výuky vo všetkých Brumíkových lyžiarskych školách so zameraním na detské lyžovanie. Výuka je obohatená zábavným animačným programom, ktorý ju spestrí a zabezpečí deťom dokonalé potešenie. Už k obľúbeným postavičkám zajacovi Dodovi a veveričke Lulu pribudne niekto, koho pozná každé dieťa.

Pýtate sa kto je to? No predsa medvedík Brumík!

„Deti, príďte medzi nás, bude zábava!“

Niektorí z rodičov patria medzi dobrých lyžiarov, iní sú s hodnotením svojich lyžiarskych znalostí opatrnejší. Preto zveriť svoje deti do rúk skúsených inštruktorov je z pohľadu rodičov – nelyžiarov správny krok. Výuka, ale nie je len o znalosti lyžovať, ale aj o osobnom prístupe inštruktorov k deťom.

Všetkým rodičom, či už lyžiarom, alebo nelyžiarom istotne pomôže Brumíkova lyžiarska akadémia, ktorej výuka sa zameriava jednak na lyžiarske znalosti, ale dôraz kladie hlavne na individuálny prístup práve k deťom. Všetci inštruktori, ktorí sa budú deťom venovať, učia podľa novej metodiky Asociácie profesionálnych učiteľov lyžovania (APUL), so zameraním na detské lyžovanie. Jedná sa o odbornú metodiku, zdôrazňujúcu výuku s ohľadom na psychomotorický vývoj dieťaťa.

Brumíkova lyžiarska akadémia začína od Vianočných sviatkov a bude prebiehať počas celej zimnej sezóny. Je vhodná pre deti vo veku 3 – 8 rokov.

Jedná sa o 1-dňovú, víkendovú a 5-dňovú výuku, s časovým vymedzením 2x 2 hodiny. Výuka začína rozcvičkou s Brumíkom, zahriatím a samotnými cvičeniami.

Medzi lekcie sa vsúvajú i hry. Na konci výuky sa príde pozrieť medvedík Brumík, čo sa deti naučili.

Výuka je rozdelená do 5 blokov, podľa znalosti lyžovania. Bloky začínajú od tých najjednoduchších cvičení s medvedíkom, mačičkou, psíkom, hadom a končia zajacom. Zámerom je, aby sa dieťa, ktoré prejde všetkými blokmi zvieratiek, naučilo lyžovať od úplných začiatkov, cez pluhové až po paralelné oblúky.

Nebojte sa, že by sa deti v Brumíkovej lyžiarskej škole nudili. V areáli lyžiarskej škôlky zažijú množstvo zábavy. Detská trať bude vyznačená farebnými tyčami s rôznymi rozprávkovými bytosťami, mostami, bránami, kuželami, hríbikmi a inými pomôckami. Každé dieťa dostane Brumíkovu vestičku so svojou menovkou.

Na konci výuky deti budú odmenené diplomom a prekvapením.

Všetkých Vás pozýva zajac DODO, veverička LULU a medvedík BRUMÍK!

INFO

Tel: 048 - 4299034