Informácie o lyžiarskej škôlke

Patty Ski Funpark Donovaly kindergarden

Vítame všetky deti od 3 do 6 rokov, ktoré by sa radi naučili lyžovať. Myslíme, že aj rodičia by potrebovali pár praktických informácií.
Čakajú Vás vynikajúco školení inštruktori a animátori, ktorí Vás radi zavedú do tajomstiev lyžovania.

Nástup do detskej škôlky je každú celú hodinu:
(9,00 10,00 11,00  /o 12,00 je program/ 13,00 14,00 15,00)
Rezervácia nie je nutná, škôlka je každý deň k dispozícii (samozrejme podľa snehových podmienok).

Detská lekcia
Do lyžiarskej škôlky prijmeme deti od 3 do 6 rokov!

Deti učíme lyžovať hravou formou, nakoľko sa v detskom veku nevedia dlhší čas sústrediť, alebo fyzicky nevládzu.

Keď sa unavia, môžu využívať hračky, šmýkačky, sánky. A po oddýchnutí späť na kurz lyžovania...

Zajac DODO a veverička LULU sú každý deň pri tom, aby Vaším deťom pomáhali a všetkých zabávali.

Prvý deň každý dostane kartičku, kde zbierajú Funpark nálepky. Keď nazbierajú 10 nálepiek, čaká ich darčekový balíček. Nálepky môžu zbierať každý deň o 12.00 hod po skončení DODO show iba deti, ktoré boli v lyžiarskej škôlke.

Tí, ktorí sa zúčastnia minimálne trojdňovej lekcie, získavajú DODO&LULU omaľovánku, vďaka ktorej sa od prvého dňa spriatelia s lyžovaním.

Nová služba: Babysitting a DODO&LULU show

Denne medzi 9.00 hod. a 16.00 hod. je otvorený DODO KLUB, kde môžete umiestniť svoje deti. V prípade potreby vieme zabezpečiť aj stravu.
Denne o 12.00 hod zajac DODO a veverička LULU čakajú deti na DODO a LULU show

Lekcie
Denne medzi 9.00-12.00 a 13.00-16.00 hod. (nástup každú celú hodinu)
O 12.00 hod. sa začína program DODO& LULU pre každého, potom je 30 minút obedňajšia prestávka.

Karusel
PATTY Ski lyžiarska škola má k dispozícii tzv. karusel, čo je vlastne učebná pomôcka. Sú to štyri tyče pripevnené na valec, ktorý sa točí do jednej alebo druhej strany.

Vďaka tejto pomôcke sa deti veľmi rýchlo naučia otáčať do jednej aj druhej strany, čo je základ pri lyžovaní aj pri snowboardovaní. Pri využití tohto tzv. kolotoča, sa za niekoľko minút naučia základný postoj, otáčanie a udržiavanie rovnováhy.

Ako funguje

Výučba funguje priamo vo FUNPARKu pomocou Sunkid pohyblivých pásov, ktoré veľmi pomôžu zjednodušiť výučbu nielen u najmenších detí, ale aj u dospelých.

Okrem toho majú deti možnosť využiť ihrisko so šmýkačkami, detskými figúrkami, alebo s hracími geometrickými útvarmi (štvorec, kváder, valec a iné).

Vo FUNPARKU sú deti pod stálym dozorom školených animátorov, ktorí samozrejme komunikujú viacjazyčne ako aj inštruktori. Na okraji FUNPARKu je sánkárska dráha a tí, ktorí sa sánkujú, môžu taktiež využiť pohyblivé pásy na vyvezenie sa hore na kopec, samozrejme po zakúpení lístka. Bezplatná sánkárska dráha je vedľa FUNPARKu, ale tam už nie je možnosť využitia pohyblivých pásov.

V areáli sa nachádzajú dva 150 m dlhé vleky, ktoré využívajú už mierne pokročilí. U nás sa naučí lyžovať každý, úplný začiatočník aj mierne pokročilý bez rozdielu.

DODO klub poslúži nielen na oddych, zohriatie ale napríklad aj na obedovanie detí..

Našou snahou je zabezpečiť maximum pre to, aby výučba bola pre každého čo najpríjemnejšia.

Dôležité linky

Ako prebieha rezervácia a lyžiarska výuka

V pár bodoch vám vysvetlíme, ako naša škola funguje, ako prebieha výučba, samotná rezervácia ubytovania a čo sa oplatí si prečítať od začiatku do konca.

VIAC INFO