DODO a LULU SHOW Donovaly

DODO and LULLU show in Funpark DOnovaly
Milé deti, nemyslite si, že lyžiarsky kurz je len o lyžovaní. Pretože sa radi hráte, na každý deň máme pre Vás pripravené rôzne hry.

Každý deň o 12:00 sa začína DODO a LULU show, kde privítame všetky deti, aj tie, ktoré sa kurzu nezúčastnia.

DODO a LULU každý deň presne o 12.00 hod. zatancujú s deťmi obľúbený DODO tanec. Ale s týmto sa zábava ešte nekončí, nasledujú hry vo FUNPARK-u. Napríklad spievanie alebo recitovanie, hod loptičkou do cieľa, naháňanie DODA, súťaže na autíčkach a na boboch, preťahovanie sa lanom, prechod labyrintom, vláčik a samozrejme aj veľa iných hier. A pre potešenie najmenších máme pripravenú aj sladkú odmenu.
Dodo a Lulu Donovaly Dodo a Lulu Donovaly Dodo a Lulu Donovaly

Funpark Patty Ski Donovaly
Poznámky
Predstavenie DODA a LULU je bezplatné, ale hry po predstavení už nie.
Je potrebné sa zúčastniť lyžiarskej školy alebo škôlky (žltá alebo oranžová vesta).