Funpark Street view

FUNPARK

Ak sa chystáte na zimnú dovolenku aj so svojimi ratolesťami, určite by ste si nemali nechať ujsť jedinečnú šancu. Novo vybudovaný FUN PARK je rozšírením už existujúceho FUN PARKU Patty Ski v Donovaloch - časť Mistríky, v najvýhodnejšej lokalite - a to priamo medzi dvomi lyžiarskymi svahmi Nová Hoľa a Zahradište. Svojou rozlohou 12 500 m2 a vybavením sa zaraďuje do popredia detských parkov a to nielen na Slovensku, ale aj v Európe.

DODO, LULU, YETI A BRUMIK

Show na snehu - DODO preteky

Vo FUN PARKU nájdete 9 posuvných pásov od firmy Sunkid, pomocou ktorých sa deti naučia lyžovať oveľa ľahšie, bez strachu a hlavne zažijú pri tom veľa zábavy. Novinkou je aj karusel - kolotoč poháňaný motorom, ktorý je veľkým pomocníkom pri lyžiarskej výučbe, ale je určený aj na zábavu. Deti sa učia lyžovať v lyžiarskej škôlke už od 3 rokov a práve pre deti, ktoré len začínajú lyžovať sú posuvné pásy najväčším pomocníkom.

Funpark, Donovaly

Funpark, Donovaly HD

917 m n.m.

Na deti čaká plno prekvapení, hier, súťaží, animačných programov a samozrejme celým dňom ich sprevádzajú naši maskoti - zajac DODO, veverička LULU a macko BRUMÍK.

Každý deň o 12.00 pozývame všetky deti aj dospelých na jedinečnú

"Show na snehu"

s množstvom hier a zábavy a nezabudnuteľnú jazdu v snežnom vláčiku. Tešia sa na vás naši maskoti Dodo, Lulu, Brumík a myšiaci PARK SNOW. Všetky deti z Brumíkovej škôlky získavajú pekný darček!

Najmenšie detičky, ktoré už nevládzu lyžovať, alebo ich zima poriadne vyštípe, si oddýchnu v teple v DODO klube, kde sa zahrajú s množstvom hračiek a hier s milými animátorkami.

DODO preteky

Každý piatok o 14:00 organizujeme preteky pre všetky deti a rodičov, DODO RACE - deti ukážu čo sa u nás naučili a predvedú svoju pretekársku dravosť a zdatnosť. Každý pretekár bude odmenený. Prihlášky v LŠ PATTY SKI.
O zábavný program pre deti sa stará náš zajac DODO a školení animátori, o výuku zase školení inštruktori.
Tešíme sa na každého jedného z Vás .

Prosíme rodičov, aby počas výuky lyžovania nevstupovali do areálu Funparku. Podľa našich dlhoročných skúseností, ktoré máme, je lepšie pre deti, keď sú na hodine bez doprovodu. Nemusíte sa obávať, počas tých pár hodín Vás nahradia naši inštruktori a animátori.

DODO TRAIN - Patty Ski Funpark Donovaly  DODO and LULU show Patty SKi Funpark Donovaly
 DODO and LULU show Patty SKi Funpark Donovaly  Patty SKi Funpark Donovaly
 Patty SKi Funpark Donovaly  Patty SKi Funpark Donovaly