Akcie a novinky

Sezónna prenosná permanentka lyžiarskej školy

 Tento rok zavádzame novinku v podobe "sezónnej prenosnej permanentky" na lyžiarsku výučbu. VIAC

Aktivity

Kompletná ponuka aktivít na Donovaloch. VIAC

Napísali o nás

Dakujeme uzasnym instruktorom, ze u nasich drobcov vybudovali velmi pozitivny vztah k lyzovaniu. O rok sme tam zas ako na konigrin. Obzvlast velka vdaka instruktorom Philipovi, Filipovi, Nike, Jancimu a hlavne Stanleymu. Vdaka Vam :)
 

Už toto leto - Donovalkovo mestečko a minifarma
Patty Ski Funpark
Patty Ski Donovaly
Funpark
Patty Ski Funpark a Zahradište
PATTY bistro
FAMILY apartments
Booking.com

Vítame Vás v našom rezervačnom systéme


Vyberte si prosím dátum príchodu a odchodu, POTVRĎTE kliknutím na "Hľadanie" a potom si vyberte z ponuky typ apartmánu pre zobrazenie ceny.
 
Po odoslaní formulára najskôr obdržíte automatickú odpoveď a následne Vám bude vygenerovaná zmluva o ubytovaní s informáciou o spôsobe platby zálohy. 
 
Až po zaplatení je Vaša rezervácia záväzná a bude vám e-mailom odoslané potvrdenie rezervácie aj s informáciami o príchode. 
 
 
  • V cene je zahrnuté: ubytovanie, DPH, el.energia, voda, posteľné prádlo, uteráky, záverečné upratovanie, neobmedzený internet, parkovanie.
  • Miestny poplatok 0,50 €/osoba/noc
  • Poplatok za psa 10 €/pobyt
  • V letnej sezóne pri rezervácii na 1 noc sa pripočítava +10% k cene pobytu (zobrazí sa až v zmluve).
  • V zimnej sezóne pri rezervácii na 2-3 noci sa pripočítava +10% k cene pobytu, pri rezervácii na 1 noc sa pripočítava +30% k cene pobytu v prípade voľných kapacít, a to 1 deň vopred. 
  • Silvestrovský pobyt je možný min. na 6 nocí

Prosím vyberte dátum a typ apartmánu

Zákazník elektronickým vyplnením a potvrdením udeľuje správcovi systému, ktorým je spoločnosť PATTY SKI ,s. r. o. súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré uviedol vo formulári, v zmysle § 11 zák. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Údaje budú použité vo vlastných informačných systémoch za účelom administratívneho využitia. Súhlas je poskytnutý automaticky na dobu 10 rokov. Zákazník môže správcu systému požiadať o výmaz osobných údajov, a to písomnou formou na adresu sídla spoločnosti Patty Ski s. r. o., Mistriky 467, 976 39 Donovaly. Údaje budú vymazané do 7 dní od obdržania žiadosti. V prípade, že zákazník nesúhlasí s poskytnutím osobných údajov elektronickou formou môže využiť inú formu rezervácie.