Residence Hotel**** Donovaly

Residence hotel Donovaly

RESIDENCE HOTEL**** je situovaný v dedinke Donovaly v Banskobystrickom kraji v srdci Slovenska. Donovaly sú súčasťou Národného Parku Nízke Tatry a sú najznámejším a najpopulárnejším lyžiarskym strediskom na strednom Slovenku.

Novootvorený luxusný RESIDENCE HOTEL**** v Nízkych Tatrách poskytuje služby, ktoré uspokoja aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Hotel v srdci Donovalov poskytuje svojim návštevníkom jedinečnú možnosť nazrieť do tajov alternatívnej medicíny nazývanej ajurvéda. Objavte svet harmónie a priveďte svoje telo do rovnováhy v našom welness centre.

V RESIDENCE HOTEL**** nájde komfort celá rodina, keďže hotel poskytuje niekoľko možností ubytovania pre rodiny s deťmi. Pre maximálne pohodlie celej rodiny sú v našom hoteli k dispozícii detské stoličky, detské postieľky, detské vaničky, prebaľovacie pulty, detské menu v reštaurácii a mnoho aktivít pre deti. Bližšie informácie ohľadom ubytovania nájdete v sekcii ubytovanie.

Náš hotel je svojím vybavením vhodný aj na firemné akcie a kongresové účely. Kongresové miestnosti majú rôzne kapacitné možnosti s maximálnym počtom 200 osôb na sálu. RESIDENCE HOTEL**** je vhodným miestom pre usporiadanie seminárov, školení, konferencií a firemných prezentácii. Vaša spokojnosť je našou prioritou

Residence hotel DonovalyResidence hotel DonovalyResidence hotel DonovalyResidence hotel DonovalyResidence hotel Donovaly

Cena za izbu na noc
Typ izby Názov Sezóna A Sezóna B Sezóna C
Standard double room Standard Double room
(pre jednu osobu)
85,00€ 99,00€ 119,00€
Standard double room Standard Double room
(dve dospelé osoby)
119,00€ 139,00€ 169,00€
Superior double room
(Štandardná dvojposteľová izba s priestrannou obývačkou, sedačkou, kuchynkou a jedálenským stolom)
Superior Double room
(dve dospelé osoby s možnosťou dvoch prísteliek, pre deti platia uvedené zľavy)
149,00€ 169,00€ 199,00€
Family suite
(Dve štandardné dvojposteľové izby spojené dverami ideálne pre rodiny s deťmi. Tieto izby sú k dipozícii podľa vyťaženosti hotela)
Family suite
(max. 4 osoby, pre deti platia uvedené zľavy)
238,00€ 278,00€ 338,00€
Apartment
(Priestranný apartmán sa skladá z dvoch štandardných dvojposteľových izieb prepojených obývačkou. V obývačke je k dispozícii rozťahovacia sedačka pre dve osoby, kuchyňa a jedálenský stôl)
Apartment
(max. 6 osôb, pre deti platia uvedené zľavy)
321,00€ 379,00€ 459,00€
Detská postieľka Detská postieľka grátis grátis grátis
Tretia osoba v Superior Double izbe
40,00€ 50,00€ 60,00€

Príplatok za zviera: 16€
Príplatok za neskorší check out:
20€

Sezóna A: 2.4. -19.12.2013
Sezóna B: 4.1. - 1.4.2013 / 20.12. - 26.12.2013
Sezóna C: 27.12.2013 - 2.1.2014

Zľavy pre deti
0 - 4 roky GRÁTIS bez nároku na lôžko
5 - 12 rokov 50 %
13 - 15 rokov 25 %

Ubytovanie zahŕňa: miestny poplatok, internet v spoločných priestoroch hotela
Pre ubytovaných hostí raňajky a parkovanie zdarma.
Príplatok za večeru: 15,00 € dospelý, 7,50 € dieťa (5 - 12 rokov)

Ceny sú uvedené s DPH a sú platné od 4.1.2013 do 3.1.2014
RESIDENCE HOTEL**** si vyhradzuje právo na zmeny.

HOTEL GALILEO**** Donovaly

Hotel Galileo Donovaly

Pripravili sme pre Vás 26 komfortne zariadených dvojposteľových izieb a 2 dvojposteľové apartmány s možnosťou prístelky. Všetky izby sú vybavené LCD TV so satelitným digitálnym príjmom, minibarom, trezorom, telefónom s priamou voľbou a bezplatným internetovým WiFi pripojením. Ubytovanie pod Galileovými **** hviezdami spĺňa vysoký európsky štandard.

V podkroví hotela, najbližšie k hviezdam Vám ponúkame miesto ako stvorené na oddych a relax s krásnym výhľadom na lyžiarsky svah Záhradište. Nadýchnite sa príjemnej atmosféry starého Toskánska - rodiska Galilea Galileiho a vyberte si z ponuky nášho regeneračno - revitalizačného programu.

Ponúkame Vám:

4druhy sáun, ochladzovaciu klíma komoru, studený potok, ochladzovací bazénik, jakuzzi, solárium, masáže, relaxačnú zónu.
Vstupné do wellness je € 14,00 bez časového obmedzenia vrámci otváracích hodín!!!
Hoteloví hostia majú pobyt vo wellness v cene ubytovania.
Príjemná obsluha sa o Vás veľmi rada postará.

Hotel Galileo DonovalyHotel Galileo DonovalyHotel Galileo Donovaly

Cenník ubytovania pre sezónu 2012/2013

Typ ubytovania 1.9. - 22.12.
14.3. - 31.5.
 23.12. - 25.12.
3.1. - 7.1.
 1.6. - 31.8.
8.1. - 13.3.
 dvojposteľová izba109 €
 1 osoba v dvojposteľovej izbe79 €
 dvojposteľový apartmán119 €

Zľava pre deti na ubytovanie:
0-7 rokov bez nároku na posteľ 100%

6-13 rokov 50%

od 13 rokov 30%

Seniori nad 65 rokov vrátane 25%

Vstup de wellness pre neubytovaných hostí € 14,00
Príplatok za zviera počas pobytu € 16,00
Miestny poplatok za osobu € 0,35

V cene ubytovania zdarma:

raňajky, WiFi pripojenie v celom objekte,vstup do wellness a parkovanie v hotelovej garáži.
Parkovanie pred hotelom na miestnej komunikácii nie je monitorované kamerovým systémom!

Reštaurácia pre Vás otvorená denne od 7:00 - 22:00

"Gastronómia je umenie bez hraníc"

Pri komponovaní jedálneho lístka sme dbali na to, aby sa na Váš stôl dostali špeciality z rôznych kútov sveta. Nezabudli sme však ani na našu tradičnú slovenskú kuchyňu.

Ohnivým srdcom reštaurácie je gril na drevené uhlie, kde priamo pred Vašimi očami pripravíme chutný šťavnatý „steak“ z hovädzieho mäsa z južnej Ameriky - z ničoho iného sa to predsa pripraviť nedá. Skrátka neoľutujú ani milovníci rýb, ktorí si u nás môžu pochutnať na dochrumkava upečenej rybe. K týmto špecialitám Vám ponúkneme grilovanú zeleninu, pečené zemiaky, steakové omáčky a mnoho ďalších dobrôt.

Šéfkuchár Janko Zlúky so svojim kolektívom Vás pozýva na prehliadku chutí a vôní bez hraníc.

Ohraničená je len kapacita reštaurácie, kde Vás môžme pri komfortnom sedení obslúžiť deväťdesiat. Tento priestor Vám vieme variabilne rozdeliť v prípade organizovania malých rodinných osláv, konferencii a seminárov.

Mapa Donovaly