Vitajte v našej lyžiarskej škole!

Či už ste začiatočník, ktorý sa len učí základy, alebo skúsený lyžiar, ktorý chce svoje zručnosti posunúť na vyššiu úroveň, máme pre vás dokonalý program. Naši certifikovaní inštruktori sú nadšení pre lyžovanie a odhodlaní vám pomôcť dosiahnuť vaše ciele. Ponúkame rôzne možnosti lekcií, od súkromných po skupinové lekcie, aby sme vyhoveli všetkým úrovniam zručností a rozvrhom. Pridajte sa k nám na svah a objavte radosť z lyžovania!

REZERVUJTE SI ONLINE SÚKROMNÚ LYŽIARSKU A SNOWBOARDOVOU ŠKOLU TU

DôLEŽITÉ INFORMÁCIE

• Hodinová lekcia pre pokročilých na modrej zjazdovke NIE je možná.  Vyžaduje sa rezervovať minimálne na 2 hodiny.
  • Ak je k dispozícii inštruktor, zobrazí sa voľná kapacita.
  • Rezerváciu je potrebné zaplatiť ihneď. Ak rezervácia nebude uhradená do 30 minút, bude automaticky zrušená.
  • Ak sa rezervácia zruší  a vy si chcete kurz naďalej rezervovať, je potrebná nová rezervácia.

Platba kartou, vaša rezervácia je okamžite potvrdená. Vaša rezervácia je platná 30 minút, ak nie je zaplatená. Po 30 minútach sa rezervácia automaticky zruší.

OFFLINE rezervácia skupinovej lyžiarskej školy TU

WHAT LEVEL I AM

LEVELPOPISVIDEOMIESTO VYUČBY
L0 - ZaciatočníkNikdy som nestál na lyžiachL0 VIDEOFUNPARK