Lyžiarska škola - Patty Ski Donovaly

Patty Ski school Donovaly

Naša lyžiarska škola pôsobí na Donovaloch už od roku 1989. Založil ju Mgr.Jiří Vlček - zaslúžilý tréner lyžovania a tréner reprezentácie bývalej Československej republiky.
Vypracoval metódu výuky lyžovania, ktorá sa stala základom pre našu výuku. Podľa jeho metódy sme už naučili lyžovať a snowboardovať desaťtisíce detí aj dospelých.
Deti sa k nám radi vracajú, či už len pozdraviť sa nám, taktiež na začiatku sezóny zopakovať si základy, alebo tých čo sme naučili lyžovať, prídu sa učiť snowboardovať.
S výukou lyžovania a snowboardu u detí je možné začať v 3-4 rokoch, u dospelých nie je veková hranica. Snowboard RIGLET PARK
Detská lyžiarska škôlka- máme špeciálny program pre najmenších od 3 rokov.
Ide o prvé kroky na lyžiach, šlapanie, brzdenie, oblúky, jazda na vleku ... A to všetko v spoločnosti nielen špeciálne vyškolených inštruktorov, ale tiež obľúbených rozprávkových bytostí...
Naši profesionálne vyškolení inštruktori radi každému pomôžu zdolať základy lyžovania a snowboardu a taktiež sa stať pokročilým.

TIPY PRE RODIČOV

Naša lyžarská škola je zapojená do projekty:
Dětská zimní liga APUL
Brumíkova lyžařská škola
Burton Riglet park learn to snowboard

Ako prebieha rezervácia a lyžiarska výuka

V pár bodoch vám vysvetlíme, ako naša škola funguje, ako prebieha výučba, samotná rezervácia ubytovania a čo sa oplatí si prečítať od začiatku do konca.

VIAC INFO

V prípade rezervácie konkrétneho inštruktora Vám vieme vyjsť v ústrety, pokiaľ je to možné, ale nevieme Vám to garantovať.

MEETING POINT - Miesto stretnutia

ZAHRADIŠTE

Patty Ski meeting point

FUNPARK

Ski levels

Kurzy

Milí rodičia,

neváhajte a choďte si aj Vy bezstarostne zalyžovať, kým Vaše deti trávia príjemné chvíle v našej lyžiarskej škole. Môžu sa učiť lyžovať, zabávať sa vo Funparku, hrať sa v Dodo klube a zajesť si dobré jedlo v Dodo bufete. A to všetko pod dohľadom našich milých inštruktorov a animátorov.
A vedzte, že sa nemusíte báť, pretože je o ne dobre postarané.

INFO
0907 814 692 , 0908 177 667

Každý deň o 12:00 sa začína DODO a LULU show.

Milé deti! Nemyslite si, že lyžiarsky kurz je len o lyžovaní. Pretože vieme, že sa radi hráte, máme pre Vás pripravené na každý deň rôzne hry a súťaže.
Každý deň o 12:00 sa začína DODO a LULU show, kde privítame všetky deti, aj tie, ktoré sa kurzu nezúčastnia.
DODO a LULU každý deň presne o 12:00 hod. zatancujú s deťmi obľúbený DODO tanec. Ale s týmto sa zábava ešte nekončí, nasledujú hry vo FUNPARK-u. Napríklad spievanie alebo recitovanie, hod loptičkou do cieľa, naháňanie DODA, súťaže na autíčkach a na boboch, preťahovanie sa lanom, prechod labyrintom, vláčik a samozrejme aj veľa iných hier. A pre potešenie najmenších máme pripravenú aj sladkú odmenu.

Predstavenie DODA a LULU je bezplatné, ale hry po predstavení už nie. Je potrebné sa zúčastniť lyžiarskej školy alebo škôlky (žltá alebo oranžová vesta).