FAMILY Apartments*** Donovaly

Family apartments

Pozývame Vás do apartmánov FAMILY Donovaly, ktoré sú situované na okraji lesa v tichom prostredí, len pár metrov od Patty vleku.

V ponuke je ubytovanie v 3-, 4- a 5- lôžkových apartmánoch. Každý KOMFORT, LUX a MINI apartmán má obývaciu miestnosť s rozťahovacou sedacou súpravou (príp. samostatnými lôžkami), s TV/SAT, spálňu s manželskou posteľou, kompletne vybavenú kuchyňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom a wc. Apartmány STUDIO majú obývaciu miestnosť zároveň aj na spanie (dvojlôžko + rozťahovacie kreslo) s kuchynským kútom, kúpeľňa so sprchou a wc.

Na požiadanie poskytneme detskú postieľku za poplatok 5€ a detskú stoličku.
V apartmánoch je FAJČENIE ZAKÁZANÉ!

Služby:

poskytovanie informácií o okolí, internet v každom apartmáne ZDARMA, bezplatné parkovanie, 15% zľava zo služieb Patty Ski - požičovňa, škola, škôlka, servis.

TYPY APARTMÁNOV:

apartmán KOMFORT  max. 4 dospelí a 1 dieťa
 apartmán LUX  max. 4 dospelí a 1 dieťa
 apartmán MINI  max. 2 dospelí a 2 deti
 apartmán ŠTUDIO  max. 2 dospelí a 1 dieťa

Vzdialenosti

• Záhradište: 400 m
  • Nová hoľa: 200 m
  • Patty Ski lyž. škola: 100 m
  • Obchod: 1500 m
  • Hl. cesta: 200 m
  • PATTY bistro: 100m
  • Parkovanie pri apartmánoch

LUX apartmán (2+3 os.)

38 m², spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozťahovacou sedačkou (dvojlôžko) a s rozťahovacím kreslom, TV,  SAT/DVD, kompletne zariadená kuchynka (sklokeramická varná platňa, rýchlovarná konvica, presso stroj, chladnička, mikrovlnka), kúpeľňa so sprchou a wc. Vhodné pre max. 4 dospelých a 1 dieťa.

• krb
  • TV, SAT / DVD
  • fén
  • Presso kávovar
  • hriankovač
  • uteráky
  • posteľná bielizeň
V cene je: ubytovanie, dph, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, internet, parkovanie.

LUX apartman  LUX apartman  LUX apartman

KOMFORT apartmán (2+3 os.)

38 m², spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rohovou rozťahovacou sedačkou (dvojlôžko) a s rozťahovacím kreslom, TV/SAT, kompletne zariadená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, elektrická varná platňa, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchou a wc. Vhodné pre max. 4 dospelých a 1 dieťa.

• TV / SAT
  • uteráky
  • fén

V cene: ubytovanie, dph, elektrina, voda, posteľná bielizeň, uteráky, záverečné upratovanie, internet, parkovanie.

KOMFORT apartment KOMFORT apartman
KOMFORT apartment
KOMFORT apartman KOMFORT apartman
KOMFORT apartman

MINI apartmán (2+2 os.)

25 m², spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s rozťahovacím gaučom (dvojôžko), TV/SAT , kompletne zariadená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, elektrická varná platňa, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchou a WC. Všetky MINI apartmány sú na prízemí. Vhodné sú pre max. 2 dospelých a 2 deti.

• TV /SAT
  • uteráky, fén
  • spoločný sušič topánok

Mini apartman
 Mini apartment
 Mini apartment Family Donovaly

ŠTÚDIO apartmán (3 os.)

25 m², obývacia izba s dvojlôžkom a rozťahovacím kreslom, TV/SAT, kompletne zariadená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, elektrická varná platňa, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchou a wc, balkón. Všetky ŠTÚDIO apartmány sú na poschodí.
Vhodné pre max. 2 dospelých a 1 dieťa.

• TV /SAT
  • uteráky, fén
  • spoločbž sušič topánok

STUDIO apartment FAMILY
STUDIO Family apartment
STUDIO apartment
 STUDIO apartment  Family apartments Donovaly  STUDIO apartment

FAMILY APARTMENTS - cenník ubytovania 2016-17

.
  • Pri rezervácii na 2–3 noci sa pripočítava 10% k cene pobytu ( v zimnej sezone)
  • Rezervácia silvestrovského pobytu je min. 6 noci!
  • V cene je zahrnuté: ubytovanie, DPH, elektrika, voda, posteľné prádlo, uteráky, záverečné upratovanie, neobmedzený internet, parkovanie.
  • Miestny poplatok 0,50 €/osoba/noc
  • Poplatok za psa 10 €/pobyt
  • Príplatok za zapožičanie detskej cestovnej postieľky 5€/pobyt

Naše apartmány nájdete aj na