Tipy pre rodičov

• Skipas a výstroj NIE sú v cene výučby.
  • Pre začiatočníkov odporúčame viacdennú výučbu so začiatkom v nedeľu alebo v pondelok.
  • Na skupinovú výučbu priveďte svoje dieťa aspoň o 15  minút skôr.
  • Všetky deti sú povinné nosiť lyžiarsku prilbu.
  • V DODO klube ponúkame možnosť babysittingu, aktívneho dozoru nad deťmi.
  • Uistite sa, že má u seba platný skipas.
  • Napíšte dieťaťu na lístok telefónne číslo na Vás, rodičov.
  • Nezabudnite dať svojmu dieťaťu do vrecka vreckovky.
  • V závislosti od počasia vybavte svoje dieťa slnečnými alebo lyžiarskymi okuliarmi, šálom alebo nákrčníkom, rukavicami a nezabudnite deti pred výučbou natrieť ochranným krémom.
  • Pri úraze alebo chorobe, na základe predloženia potvrdenia od lekára, vystavujeme kredit na čiastku za nevyčerpané služby (alebo potvrdenie pre poisťovňu).
  • Vyučujeme za každého počasia.
  • Používanie skipasu:    nerobte do skipasu diery, neohýbajte ho ani ho neprekladajte. Nenoste ho v blízkosti kreditnej karty a mobilného telefónu.