Akcie a novinky

Sezónna prenosná permanentka lyžiarskej školy

 Tento rok zavádzame novinku v podobe "sezónnej prenosnej permanentky" na lyžiarsku výučbu. VIAC

Aktivity

Kompletná ponuka aktivít na Donovaloch. VIAC

Napísali o nás

Dakujeme uzasnym instruktorom, ze u nasich drobcov vybudovali velmi pozitivny vztah k lyzovaniu. O rok sme tam zas ako na konigrin. Obzvlast velka vdaka instruktorom Philipovi, Filipovi, Nike, Jancimu a hlavne Stanleymu. Vdaka Vam :)
 

Už toto leto - Donovalkovo mestečko a minifarma
Patty Ski Funpark
Patty Ski Donovaly
Funpark
Patty Ski Funpark a Zahradište
PATTY bistro
FAMILY apartments
Booking.com

Atrakcia - Airboard

Airboard 
 
Checete zažiť búrlivé vlny oceánu na Airborde? Nič nie je stratené, ale namiesto vody Vám ponúkame sneh a kopce. Naberte odvahu, motiváciu, a ste pripravený skúsiť Airboard. Airboard je novinka, s ktorou je kopa zábavy. Je odolný, ľahko kontrolovateľný a schopný dosiahnuť vysokú rýchlosť. Airboard je novinka v zimných šialenstvách a je to posledná novinka zo zimných športov, "snow body-boarding."
 
Výstroj
 
Na Airboard potrebuješ helmu a šikovné ruky, pretože občas poletíš aj niekoľko metrov. Úchytky na prednej strane ti pomôžu ovládať airboard. Viesť airboard nie je jednoduché, ale nie je to ani nemožné. Možeš isť pomaly dole ak presunieš tažisko svojej váhy na koniec. Buď opatrný, nie je jednoduché zastaviť.

Je to novinka, ktorú môžete vyskúšať len na niektorých miestach. Tento šport je veľmi populárny vo Švajčiarsku, ale je tam rozličný terén, ako Vám poskytuje PATTY SKI dráha.