Mini snowboard park

Burton Riglet Park je úplnou novinkou pre tých, ktorí chcú naučiť svoje dieťa snowboardovať už od útleho veku (od 3 rokov). Toto prostredie je bezpečné, pre deti maximálne zábavné a pre prvý kontakt so snowboardingom nenahraditeľné. Vďaka detským prekážkam, špeciálne upravenej trati a skúseným inštruktorom sa stane snowboardový park ihriskom, kde si vaše dieťa osvojí prvky rovnováhy a postavenia na snowboarde, ešte pred tým ako sa dostane na zjazdovku. Neváhajte a navštívte nás aj s celou rodinou. Vášmu dieťaťu ukážeme ten správny smer a snowboarding si zamiluje!

Výstroj

Snowboardové topánky

Už sú k dispozícii aj tie najmenšie detské topánky, t.j. vo veľkosti 28.
LINER-LESS WITH 3M™ THINSULATE™ INSULATION

Burton kids snowboard

SNOWBOARDY

Burton Chopper®  je špeciálny snowboard vyvinutý pre najmenšie deti.
Snowboardy sú rovné, nie sú vôbec tvarované, aby výučba bola jednoduchšia.
Na špičku snowboardu je pripevnený "jojo" systém, vyťahovacie lano, aby inštruktor jednoduchým spôsobom ťahal za sebou 80-120 centimetrový snowboard až dovtedy, kým
malý snowboardista nebude pevne sám stáť a mať nad snowboardom kontrolu.

Burton Chopper®
 Burton kids snowboard

RIGLET SNOWBOARD JOJO

Tento malý pomocník je súčasťou každého detského snowboardu.
Pomocou neho učíme deti základom snowboardingu, ale je veľmi užitočný aj pre rodičov,
keď sa presúvajú po lyžiarskom stredisku s deťmi pešo. Malý snowboardista si tak upevňuje rovnováhu a  výdrž.

Riglet reel for snowboards

Videa