Lyžiarske kurzy MŠ 2016-17

DOPOLUDŇAJŠÍ  / POPOLUDŇAJŠÍ  KURZ lyžovania/ snowboardingu MŠ

• 5-denný lyžiarsky kurz (po-pia) pre deti od 4. rokov
  • 2 hod. lyžovania denne
  • Skupinová výuka lyžovania pre začiatočníkov i pokročilých lyžiarov
  • Odjazd zo škôlky a príjazd späť ku škôlke. Deti sú po celú dobu v doprovode pedagógov

Pre tých, ktorí nás ešte nepoznáte, naša lyžiarska škola sa nachádza v Donovaloch a má za sebou 20-ročné pôsobenie. Našou prioritou je komplexná ponuka od A až po Z, zameraná na celkovú spokojnosť Vašich detí, rodičov a samozrejme aj materskej školy.

Miesto konania kurzu:

Počas trvania kurzu, deťom zabezpečíme dopravu priamo z  materskej školy, odvezieme do vlastného areálu, ktorý je vybavený 9. pojazdnými kobercami, lyžiarskym vlekom a kolotočom na snehu = najmodernejší detský lyžiarský park na Slovensku so zasnežovaním a detskými prekážkami. Výuka prebieha pod dohľadom školených inštruktorov a animátorov. Pre pokročilejšie deti výuka prebieha na zjazdovkách PARK SNOW DONOVALY.
Každé dieťa bude mať zabezpečený potrebný lyžiarsky výstroj, ktorý si u nás môže zapožičať.

Výuka  trvá 2 hodiny s polhodinovou prestávkou, počas ktorej sa deti môžu zohriať pri čaji a nadesiatovať v budove lyžiarskej školy.
Na konci výuky deti zažijú aj kopec zábavy, na ktorú budú dlho spomínať. Po ukončení Vám dovezieme deti naspäť do materskej školy.

Kurz sa realizuje v lyžiarskom areáli PATTY SKI v Donovaloch.  Výučba prebieha vo FUNparku s 9 posuvnými pásmi, vlekom, kolotočom na snehu a detskými prekážkami, čo je najmodernejší lyžiarsky detský park na Slovensku so zasnežovaním.
Po zvládnutí zastavenia v pluhu a oblúku v pluhu pokračuje výučba na zjazdovkách PARK SNOW Donovaly.

Deti majú k dispozícii šatňu priamo v budove PATTY SKI, kde sa prezúvajú, desiatujú a pod.

Bezpečnosť

• Malé skupiny v priemere 6 detí na 1. inštruktora (v závislosti od veku a lyžiarskej úrovne).
  • Zapožičanie rozlišovacích viest a prilieb pre každé dieťa zdarma.
  • Detský lyžiarský park = bezpečné a atraktívnejšie miesto s novým vlekom a snowparkom pre výuku detí. Park je oplotený a je určený pre začínajúcich a mierne pokročilých lyžiarov.

Organizácia

• Deti odchádzajú priamo z MŠ v doprovode našich inštruktorov a na to isté miesto sa každý deň vracajú.
  • Príjazd autobusu do bezprostrednej blízkosti detského lyžiarského parku.
  • Podľa pokročilosti uvedenej v prihláške sú deti rozdelené do skupín. Po príjazde sú jednotlivé skupiny priradené ku konkrétnym inštruktorom.
  • V šatni priamo v areáli prebieha príprava na výuku, desiata a neskôr príprava na odjazd. Deťom pomáhajú inštruktori.
  • Lyže, lyžiarky zostávajú po celú dobu kurzu v úschove v mieste konania kurzu.

Vybavenie:

• Možnosť zapožičania lyžiarského alebo výstroja priamo v mieste konania kurzu (výstroj pripravia inštruktori na základe informácií v prihláške).
  • Kvalitne nastavené a namazané lyže/ a obuv.
  • Cena zapožičania : 15,-EUR/kurz

Orientačný časový program kurzu (dopoludňajšia / odpoludňajšia varianta):

Odjazd z Vašej MŠ   (záleží na vzdialenosti)
Výučba lyžovania (vr. prípravy na výučbu, odjazd a prestávky na desiatu)
DODO a LULU SHOW
  13:00- 13:30
Príjazd späť k MŠ / ZŠ

Ceny

Od 33 EUR

Cena zahrňuje:

• 10 hod. výuky lyžovania (vrátane rozdelenia detí do skupín a záverečných pretekov),
  • vstup do Detského lyžiarského FUNPARKU,
  • čaj po celú dobu výuky,
  • možnosť úschovy lyží, lyžiarok,
  • organizáciu pretekov vrátane drobných cien, medajlí a diplomov pre všetkých účastníkov kurzu,
  • DODO a LULU show, jazdy s DODO vláčikom.

Doprava
Banská Bystrica - Donovaly
20 € / dieťa (pri počte nad 20 detí)

Prihlášky a platba:

Prihlasujte sa TU,

Platba celej čiastky za kurz a požičovné prebieha prevodom na č.ú.: 1341350003/1111, k.s.:0308,v.s.: dátum narodenia dieťaťa v podobe dd.mm.rrrr, správa pre príjemcu: meno a priezvisko dieťaťa a názov MŠ.

Dátum úhrady kurzu – najneskôr do 5.12.2014.

•POZOR! Pri neskoršej platbe, a pre dohlásenie detí sa zvyšuje cena za kurz o 2,-EUR/dieťa!

•Min. počet detí z jednej MŠ, ZŠ pre uskutečnenie kurzu je 15 detí.
Pokiaľ nebude naplnený autobus z jednej MŠ,  ZŠ (min. 35 detí), budú jednotlivé MŠ, ZŠ spájané.