DODO vláčík – NOVÝ snežný skúter !

NOVINKA SEZÓNY !!! Jeden z najväčších snežných skútrov na svete bude ťahať za sebou DODO vláčik.

Rezervácia lyžiarskej školy -10% zľava

Záväzná online rezervácia lyžiarskej školy je možná LEN po úhrade vopred.

Pri úhrade poskytneme automaticky zľavu 10%.

Túto sezónu opäť novinka!
My ako najväčšia slovenská lyžiarska škola stále pripravujeme nejaké zmeny a nové nápady, tento rok zavádzame novinku v podobe "sezónnej prenosnej permanentky" na lyžiarsku výučbu.

Patty Ski Minizoo

NOVINKA SEZÓNY !!!!
Jediná lyžiarska škola na Slovensku, v ktorej uvidíte živé zvieratká priamo na svahu. Neveríte?

Ponuka práce

Na sezónu 2017 - 2018 hľadáme: Inštruktorov lyžovania a snowboardingu, Detský animátor, Maskota...

Otváracie hodiny

Patty Ski lyžiaska škola a  požičovňa otvorená denne od 8,00- 16,30 hod
Recepcia - ubytovanie: 0908 177 667
Lyžiarska škola: 0907 814 692

Strelniky - na predaj ski resort

Strelniky - predaj penziónu, koliby a vleky.

Rezervujte si lyže a ušetrite 5%

Nečakate, rezervujte si a uhraďte vopred za požičanie lyžiarskeho

Raňajky a večere - polpenzia

Večerná lyžiarska škola

Patty Ski lyžiarska škola opäť prichádza s novinkou už v tejto sezóne! Naučte sa lyžovať alebo snowboardovať aj vo večerných hodinách!

Brumíková lyžiarska akadémia

Čo je to Brumíková lyžiarska akadémia? Je to sieť lyžiarskych škôl, ktoré sa zapojili do projektu BeBe Brumík.

Bus Donovaly Kováčová

Relax Adrenalin Fun

Kompletná ponuka aktivít na Donovaloch

Online hry

Donovalkovo hlavné mesto detí

Funpark Donovaly

Ak sa chystáte na zimnú dovolenku alebo aspoň tráviť víkend so svojimi ratolesťami, určite navštívte náš najväčší FUN PARK na Slovensku, ktorý otvárame už v decembri, nielen pre deti, ktoré sa chcú naučiť lyžovať, ale aj pre tie, ktoré už lyžovať vedia a chcú sa len zabaviť. Jedine v tomto úžasnom FUN PARKU je plno možností zábavy, hier a súťaží.

Montana Ski service

Servisné stroje švajčiarskej značky MONTANA. Tieto stroje patria k svetovej špičke svojho druhu a samotná značka je garanciou kvality. Vďaka tomu naši školení profesionálni pracovníci vedia našim klientom zabezpečiť najkvalitnejší servis lyžiarskeho a snowboardového výstroja