Akcie a novinky

Sezónna prenosná permanentka lyžiarskej školy

 Tento rok zavádzame novinku v podobe "sezónnej prenosnej permanentky" na lyžiarsku výučbu. VIAC

Aktivity

Kompletná ponuka aktivít na Donovaloch. VIAC

Napísali o nás

Dakujeme uzasnym instruktorom, ze u nasich drobcov vybudovali velmi pozitivny vztah k lyzovaniu. O rok sme tam zas ako na konigrin. Obzvlast velka vdaka instruktorom Philipovi, Filipovi, Nike, Jancimu a hlavne Stanleymu. Vdaka Vam :)
 

Už toto leto - Donovalkovo mestečko a minifarma
Patty Ski Funpark
Patty Ski Donovaly
Funpark
Patty Ski Funpark a Zahradište
PATTY bistro
FAMILY apartments
Booking.com

Ponúkame na predaj

Ponúkame na predaj kolibu, penzión/chata, vleky v horskej obci Strelníky, 28km od Banskej Bystrice.
 
 
 

Strelniky MAPA

Koliba pod vartou

Ponúkame na predaj kolibu v horskej obci Strelníky, 28km od Banskej Bystrice. koliba ponúka občerstvenie teplých i studených jedál a nápojov so sedením v jedálni pri kozube ako aj vonku, na terase, prípadne vo VIP kútiku na poschodí.
 
V kolibe je veľká kuchyňa, 2xWC s umývadlom, sprchový kút, samostatná miestnosť, ktorá slúži ako pracovňa a spálňa zároveň. V tesnej blízkosti koliby sa nachádza penzión a miestne lyžiarske stredisko s dvomi vlekmi.
 
 
Parkovanie priamo pri kolibe alebo pri vlekoch. Okolie koliby ponúka možnosti športového vyžitia - kúpanie na miestnom kúpalisku, turistiku, cykloturistiku ale aj iné aktivity ako hubárčenie, jazda na koni v neďalekej Ľubietovej. Na miestnych salašoch možnosť ochutnávky špecialít tunajších horalov - žinčice, oštiepkov, atď.Táto nehnuteľnosť sa predáva zariadená.. Konštrukcia stavby je zmiešaná.
Kúrenie je lokálne elektrické. Teplú vodu zabezpečuje bojler. Zdrojom pitnej vody je verejný vodovod. Odpad je septik s prepadom. Na streche je škridla. Loggia je veľká 4m2. Kúpeľní je 4. Počet toaliet je 4. WC je splachovacie.
Dvere sú drevené dvere. Podlahy sú najmä plávajúca podlaha. Súčasťou nehnuteľnosti je aj terasa, záhrada, vnútorný kozub, telefónna linka, záhradný domček, vaňa klasická, vaňa rohová, sprchovací kút, chladnička, mikrovlnka, sporák, linka, kuchynský kút.
Iný rekreačný objekt má vek cca 6 rokov. Terén je mierne svahovitý.
 
Umiestnenie nehnuteľnosti: okraj obce. Iný rekreačný objekt tvorí jednu stavbu. Obytná plocha je cca 100 m2. Počet miestností resp. izieb je 4. Iný rekreačný objekt má 3 nadzemné podlažia.
Energetický certifikát je nie je. Vlastníctvo je osobné. Parkuje sa v okolí nehnuteľnosti. Prístupová cesta je asfaltová.

Cena 60,000 EUR

 

Koliba pod vartou - FOTKY

Penzión alebo chata

Ponúkame na predaj penzión v horskej obci Strelníky, len 28km od Banskej Bystrice. Penzión sa nachádza v krásnom prostredí stredoslovenských hôr.
Je situovaný na pozemku o výmere 1377m2, zastavaná plocha 143m2. Penzión ponúka stravovanie a komfortné ubytovanie v dvoch izbách a dvoch apartmánoch s kapacitou 20 osôb. Kuchyňa, spoločenská miestnosť, jedáleň i izby sú komfortne a moderne vybavené. Na prízemí penziónu sa nachádza kuchyňa, spoločenská miestnosť s mini barom a TV/SAT a obojstranný krb.
Jedáleň sa nachádza na presklenej terase. Na prízemí sa nachádza aj sauna so sprchou so samostatným východom von.
Na prvom a druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú dve izby, každá s kapacitou 5 osôb a dva apartmány, každý s kapacitou 5-6 osôb. V izbách i apartmánoch je denná časť oddelená od nočnej, vlastná kúpeľňa, WC a TV/SAT. Hneď vedľa penziónu sa nachádza koliba, ktorá ponúka občerstvenie teplých i studených jedál so sedením vo vnútri pri kozube i na zakrytej terase. V tesnej blízkosti penziónu sú situované dva lyžiarske vleky a požičovňou lyžiarskej výstroje.
Okolitá príroda ponúka možnosti letného i zimného športového vyžitia - turistiky, cykloturistiky, bežky ako aj možnosti hubárčenia a včelárstva. Na miestnych salašoch možnosť ochutnávky tunajších špecialít.
Nutné VIDIEŤ.
CENA: 190,000 EUR

Penzión - Fotky

Vleky, požičovna

Ponúkame na predaj vleky, ktoré sa nachádzajú v miestnom lyžiarskom stredisku v obci Strelníky, 28 km od Banskej Bystrice. Vleky s dĺžkou 200 m a 600 m sa nachádzajú na pozemku o výmere 12 ha, na severnom svahu nad obcou Strelníky.
Pozemok má majiteľ v dlhodobom prenájme za symbolických 30 eur/rok. Oba vleky sú po revíznej kontrole a pravidelnej údržbe. Pod vlekmi sa nachádza požičovňa lyží a výstroje.
Parkovanie priamo pri vlekoch. V tesnej blízkosti pri vlekoch sa nachádza koliba a nový, komfortný penzión.
 

Cena 50,000 EUR

Vleky, požičovna - FOTKY

Ceny + Kontakt

Koliba - 60,000 EUR
 
Penzión - 190,000 EUR
 
Vleky+ požičovna - 50,000 EUR

 Koliba + penzión + vleky za 300.000 EUR

  
Výrazna zľava
 

spolu LEN 210,000 EUR

 

 
Tel: +421 905 407382
Email